preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vugrovec - Kašina

Login
Kontakti

Ivana Mažuranića 43

10362 KAŠINA

Tel.: 01/2055 - 035

E-mail: ured@os-vugrovec-kasina.skole.hr

Školski list Zmajček

 

Raspored zvona

MŠ Kašina, PŠ Prekvršje i PŠ Planina Donja

 

UJUTRO

POPODNE

1.

7.45-8.25

13.45-14.25

2.

8.30-9.10

14.30-15.10

3.

9.20-10.00

15.20-16.00

4.

10.10-10.50

16.10-16.50

5.

10.55-11.35

16.55-17.35

6.

11.40-12.20

17.40-18.20

7.

12.25-13.05

18.25- 19.05

PŠ Vugrovec/ Iver

 

UJUTRO

 

POPODNE

1.

8.00-8.40

1.

13.45-14.25

2.

8.45-9.25

2.

14.30-15.10

3.

9.40-10.20

3.

15.25-16.05

4.

10.35-11.15

4.

16.10-16.50

5.

11.20-12.00

5.

16.55-17.35

6.

12.05-12.45

6.

17.40-18.20

7. 12.50-13.30 7.  18.25-19.05

 

Eko škola

Dabar

I mi smo e-škola

e-Dnevnik

Pratite nas...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2009.

Ukupno: 484113
Ovaj mjesec: 1
Ovaj tjedan: 1327
Danas: 1
Tražilica
Obrazovanje

 

 

Sigurnost na internetu

Red Button

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

Stručni skupovi

Poveznice

 
Popis djela za cjelovito čitanje
školska godina 2020./2021.

 

1. a (MŠ Kašina)
 
1. b (MŠ Kašina)
 
1. c (PŠ Vugrovec)
 
1. d (PŠ Prekvršje)
 
1. e (PŠ Planina Donja)
 
2. a (MŠ Kašina)
 
2. b (MŠ Kašina)
10. Hans Christian Andersen: Bajke (Djevojčica sa šibicama, Ružno pače, Princeza na zrnu graška)
12. Želimir Hercigonja: Prašnjavko
2. Karel Čapek: Poštarska bajka
4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada
5. Ela Peroci: Djeco, laku noć (Maca Papučarica, Ja imam ti nemaš)
 
 
2. c (PŠ Vugrovec)
 
 
2. d (PŠ Vugrovec)
10. Dubravko Horvatić: Stanari u slonu
12. Nada Iveljić: Božićna bajka
2. Hans Christian Andersen: Bajke (Ružno pače)
3. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada
5. Karel Čapek: Poštarska bajka
 
 
2. e (PŠ Prekvršje)
10. Želimir Hercigonja: Prašnjavko
11. Božidar Prosenjak: Miš
1. Hans Christian Andersen: Bajke
3. Karel Čapek: Poštarska bajka
5. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada
 
 
2. f (PŠ Planina Donja)
10. Dubravko Horvatić: Stanari u slonu
12. Nada Iveljić: Božićna bajka
2. Karel Čapek: Poštarska bajka
3. Hans Christian Andersen: Ružno pače
4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada
5. Želimir Hercigonja: Poštar Zeko Brzonogi
 
 
3. a (MŠ Kašina)
 
 
3. b  (MŠ Kašina)
 
 
3. c (PŠ Vugrovec)
10. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke
11. Božidar Prosenjak: Sijač sreće
12. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića
1. Ezop: Basne
2. Mato Lovrak: Vlak u snijegu
3. Dubravko Horvatić: Grički top
4. Nada Iveljić: Šestinski kišobran
5. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

 

3. d (PŠ Prekvršje)
 
 
3. e (PŠ Planina Donja)
 
 
4. a (MŠ Kašina) /4. b / 4. c (PŠ Vugrovec) / 4. d (PŠ Prekvršje) / 4. e (PŠ Planina Donja)
10. Ivana Brlić-Mažuranić: Regoč i Šuma Striborova
12. Erich Kastner: Emil i detektivi
1. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa
2. Anto Gardaš: Duh u močvari
3. Johanna Spyri: Heidi
4. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice
5. Jadranka Čunčić-Bandov: Igrokazi (po izboru učenika)
 
 
5. a (MŠ Kašina)
 
 
5. b (MŠ Kašina)
 
 
5. c (PŠ Vugrovec)
9. Ezop: Basne
10. Grigor Vitez: Izabrane pjesme
11. Jules Verne: Put u središte Zemlje
12. Selma Lagerlof: Legende o Kristu
1. Anto Gardaš: Filip, dječak bez imena
2. Jules Verne: 20 000 milja pod morem
3. (djelo po izboru učenika)
4. Mark Twain: Pustolovine Huckleberryja Finna
5. Usmene narodne priče
6. (djelo po izboru učenika)
 
 
5. d (PŠ Vugrovec)
9.  Aleksandar Sergejevič Puškin: Bajka o ribaru i ribici
10. Hrvoje Hitrec: Eko Eko
11. Zlatko Krilić: Zabranjena Vrata
12. Grigor Vitez: Pjesme
1. Ivan Kušan: Koko u Parizu
2. Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice
3. Pavao Pavličić: Zeleni tigar
4. Tihomir Horvat: Frka u Ščitarjevu
5. (djelo po izboru učenika)
 
 
6. a / 6. b (MŠ Kašina)
9. Christine Noestlinger: Konrad ili dijete iz limenke
10. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik / Blanka Dovjak-Matković: Zagrebačka priča
11. Jo Nesbo: Čarobna kupka doktora Proktora (ili drugo djelo iz serije) / Elena Favilli, Francesca Cavallo: Priče za laku noć za mlade buntovnice
12. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)
1. Erin Hunter: Warrior cats: U divljini (ili neko drugo djelo iz serije: Vatra i led, Tajna šuma, Oluja i bijes, Opasan put, Iskušenje tame) / Eugenios Trivizias: Posljednji crni mačak
2. Miro Gavran: Zaljubljen do ušiju
3. Želimir Hercigonja: Tajni leksikon / Sanja Pilić: Vidimo se na fejsu
4. Pajo Kanižaj: Tričave pjesme
5. Oscar Wilde: Sretni kraljević
6. (djelo po izboru učenika)
 
 
6. c (PŠ Vugrovec)
9. Danijel Dragojević: Bajka o vratima
10. Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen
11. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik
12. Oscar Wilde: Sretni kraljević
1. August Šenoa: Povjestice (Postolar i vrag, Kameni svatovi, Kugina kuća, Propast Venecije, Smrt Petra Svačića)
2. Pajo Kanižaj: Tričave pjesme
3. Blanka Dovjak-Matković: Zagrebačka priča
4. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)
5. Joža Horvat: Waitapu
 
 
6. d / 6. e (PŠ Vugrovec)
9. Ivona Šajatović: Tajna ogrlice sa sedam rubina
10. Pajo Kanižaj: 3čave pjesme
11. Miro Gavran: Zaljubljen do ušiju
12. Ana Đokić: Grozdana na zrnu papra
1. Darko Macan: Pajo protiv Pave
2. Želimir Hercigonja: Tajni leksikon
3. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)
4. Pavao Pavličić: Trojica u Trnju
5. Christine Noestlinger: Konrad ili dijete iz limenke
6. (djelo po izboru učenika)
  
 
7. a (MŠ Kašina)
 
 
7. b (MŠ Kašina)
 
 
7. c / 7. e (PŠ Vugrovec)
9. Vladimir Nazor: Odabrane pripovijetke
10. Dinko Šimunović: Duga
11. Daniel Defoe: Robinson Crusoe
12. (djelo po izboru učenika)
1. Vjenceslav Novak: Izabrane pripovijetke
2. Charles Dickens: Oliver Twist
3. (djelo po izboru učenika)
4. Vladimir Nazor: Voda
5. Vladimir Nazor: Priče s ostrva, iz grada i s planine
6. (djelo po izboru učenika)
 
 
7. d (PŠ Vugrovec)
9. Dinko Šimunović: Duga
10. Vladimir Nazor: Odabrane pripovijetke
11. (djelo po izboru učenika)
12. Daniel Defoe: Robinson Crusoe
1. Vladimir Nazor: Priče s ostrva, iz grada i s planine
2. Vjenceslav Novak: Izabrane pripovijetke
3. Charles Dickens: Oliver Twist
4. (djelo po izboru učenika)
5. Vladimir Nazor: Voda
6. Djelo po izboru učenika
 
 
8. a / 8. b (MŠ Kašina)
9. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore
10. Deborah Ellis: Djevojčica iz Afganistana
11. Antoine de Saint Exupery: Mali princ
12. Richard Bach: Galeb Jonathan Livingston
1. Putopis po izboru
2. Slavko Kolar: Breza
3. Zlatko Krilić: Krik / Karl Bruckner: Sadako hoće živjeti
4. Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke
5. Djelo po izboru učenika
6. Dragutin Tadijanović: Pjesme
 
 
8. c (PŠ Vugrovec)
9. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore
10. Richard Bach: Galeb Jonathan Livingston
11. Dnevnik Anne Frank
12. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale
1. Slavko Kolar: Breza
2. Antoine de Saint Exupery: Mali princ 
3. Maja Brajko-Livaković: Kad pobijedi ljubav
4. Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke
5. Đuro Sudeta: Mor
 
 
8. d / 8. e (PŠ Vugrovec)
9. Dinko Šimunović: Alkar
10. Maja Brajko-Livaković: Kad pobijedi ljubav
11. Sanja Pilić: Sasvim sam popubertetio
12. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale
1. Dnevnik Anne Frank
2. Đuro Sudeta: Mor
3. Antoine de Saint Exupery: Mali princ
4. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore
5. Slavko Kolar: Breza
6. (djelo po izboru učenika)

 


 

Popis lektire

školska godina 2019./2020.

 

1. a (MŠ Kašina)

1. Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

3. Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

4. Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

5. Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

 

1. b (MŠ Kašina)

Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

 

1. c (PŠ Vugrovec)

Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

 

1. d (PŠ Vugrovec)

Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

 

1. e (PŠ Prekvršje)

2. Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

4. Sunčana Škrinjarić: Plesna haljina žutoga maslačka

5. Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

6. Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

 

1. f (PŠ Planina Donja)

Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke

Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

 

2. a (MŠ Kašina)

10. H. C. Andersen: Bajke (Djevojčica sa šibicama, Ružno pače, Carevo novo ruho)

11. Božidar Prosenjak: Miš

3. Ratko Zvrko: Grga Čvarak

4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

5. Dubravko Horvatić: Stanari u slonu

 

2. b (MŠ Kašina)

H. C. Andersen: Bajke (Djevojčica sa šibicama, Ružno pače, Carevo novo ruho)

Božidar Prosenjak: Miš

Ratko Zvrko: Grga Čvarak

Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

Dubravko Horvatić: Stanari u slonu

 

2. c (PŠ Vugrovec)

11. H. C. Andersen: Bajke (Ružno pače, Carevo novo ruho)

2. Božidar Prosenjak: Miš

3. Ratko Zvrko: Grga Čvarak

4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

5. Ivica Bednjanec: Durica

 

2. d (PŠ Prekvršje)

10. Ratko Zvrko: Grga Čvarak

11. H. C. Andersen: Bajke (Djevojčica sa šibicama, Ružno pače, Carevo novo ruho)

2. Božidar Prosenjak: Miš

4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

5. Ivica Bednjanec: Durica

 

2. e (PŠ Planina Donja)

10. H. C. Andersen: Bajke (Ružno pače, Carevo novo ruho)

11. Božidar Prosenjak: Miš

2. Ivica Bednjanec: Durica

3. Ratko Zvrko: Grga Čvarak

4. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

 

3. a (MŠ Kašina)

10. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

11. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

12. Ezop: Basne

1. Dubravko Horvatić: Grički top

2. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

3. Nada Iveljić: Šestinski kišobran

5. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

 

3. b (PŠ Vugrovec)

10. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

12. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

1. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

2. Ezop: Basne

3. Dubravko Horvatić: Grički top

4. Nada Iveljić: Šestinski kišobran

5. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

 

3. c (PŠ Vugrovec)

10. Ezop: Basne

11. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

12. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

1. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

2. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

3. Dubravko Horvatić: Grički top

5. Nada Iveljić: Šestinski kišobran

 

3. d (PŠ Prekvršje)

10. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

11. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

1. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

2. Ezop: Basne

3. Dubravko Horvatić: Grički top

4. Nada Iveljić: Šestinski kišobran

5. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

 

3. e (PŠ Planina Donja)

10. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

11. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

1. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

2. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

3. Dubravko Horvatić: Grički top

4. Nada Iveljić: Šestinski kišobran

5. Vladimir Nazor: Bijeli jelen

 

4. a (MŠ Kašina)

10. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa

11. Hrvoje Kovačević: Tajna ribljeg oka

12. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova i Regoč)

1. Erich Kastner: Emil i detektivi

2. Anto Gardaš: Duh u močvari

3. Zvonimir Balog: Ja magarac

4. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

5. (djelo po izboru učenika)

 

4. b (MŠ Kašina)

10. Erich Kastner: Emil i detektivi

11. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova i Regoč)

1. Johanna Spyri: Heidi

2. Anto Gardaš: Duh u močvari

3. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa

4. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

5. Zvonimir Balog: Ja magarac

 

4. c (PŠ Vugrovec)

10. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova, Regoč)

12. Erich Kastner: Emil i detektivi

1. Johanna Spyri: Heidi

2. Anto Gardaš: Duh u močvari

3. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa

5. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

6. Zvonimir Balog: Ja magarac

 

4. d (PŠ Vugrovec)

10. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova, Regoč)

12. Erich Kastner: Emil i detektivi

1. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa

2. Anto Gardaš: Duh u močvari

3. Johanna Spyri: Heidi

4. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

5. Zvonimir Balog: Ja magarac

 

4. e (PŠ Prekvršje)

10. Ivana Brlić Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova, Regoč)

12. Hrvoje Kovačević: Tajna ribljeg oka

1. Anto Gardaš: Duh u močvari

2. Zvonimir Balog: Ja magarac

3. Erich Kastner: Leteći razred

5. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

 

4. f (PŠ Planina Donja)

10. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (Šuma Striborova, Regoč)

12. Hrvoje Kovačević: Tajna ribljeg oka

1. Anto Gardaš: Duh u močvari

2. Silvija Šesto: Bum Tomica

3. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

5. Felix Salten: Bambi

6. Zvonimir Balog: Ja magarac

 

5. a (MŠ Kašina)

9. Jeff Kinney: Gregov dnevnik (izbor)

10. Ivan Kušan: Lažeš, Melita

11. Roald Dahl: Charlie i tvornica čokolade

1. Ivan Kušan: Koko u Parizu

2. Djelo za cjelovito čitanje po izboru (o nogometu): Eduard Bass: Nepobjediva jedanaestorka / biografije nogometaša (Messi ili Ronaldo)

3. Tihomir Horvat: Frka u Ščitarjevu

4. Šaljive narodne priče

5. Slikovnica po izboru

6. Grigor Vitez (izbor iz poezije)

 

 

5. b (MŠ Kašina)

9. Jeff Kinney: Gregov dnevnik (izbor)

10. Ivan Kušan: Lažeš, Melita

11. Roald Dahl: Charlie i tvornica čokolade

1. Ivan Kušan: Koko u Parizu

2. Djelo za cjelovito čitanje po izboru (o nogometu): Eduard Bass: Nepobjediva jedanaestorka / biografije nogometaša (Messi ili Ronaldo)

3. Pavao Pavličić: Trojica u Trnju / Milivoj Matošec: Strah u Ulici lipa

4. Šaljive narodne priče

5. Slikovnica po izboru

6. Grigor Vitez (izbor iz poezije)

 

 

5. c (PŠ Vugrovec)

9. Aleksandar Sergejevič Puškin: Bajka o ribaru i ribici

10. Hrvoje Hitrec: Eko Eko

11. Zlatko Krilić: Zabranjena vrata

12. Grigor Vitez: Pjesme

1. Ivan Kušan: Koko u Parizu

2. Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice

3. Pavao Pavličić: Zeleni tigar

4. Tihomir Horvat: Frka u Ščitarjevu

5. (djelo po izboru učenika)

 

5. d (PŠ Vugrovec)

9. Aleksandar Sergejevič Puškin: Bajka o ribaru i ribici

10. Nikola Pulić: Maksimirci

11. Milivoj Matošec: Strah u Ulici lipa

12. Liz Pichon: Tom Gates (izbor)

1. Grigor Vitez: Pjesme

2. Ivan Kušan: Koko u Parizu

3. Eduard Bass: Nepobjediva jedanaestorka

4. Šaljive narodne priče

5. (djelo po izboru učenika)

6. (djelo po želji učenika)

 

5. e (PŠ Vugrovec)

9. Aleksandar Sergejevič Puškin: Bajka o ribaru i ribici

10. Milivoj Matošec: Strah u Ulici lipa

11. Nikola Pulić: Maksimirci

12. Grigor Vitez: Pjesme

1. Liz Pichon: Tom Gates (izbor)

2. Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice

3. Ivan Kušan: Koko u Parizu

4. Šaljive narodne priče

5. (djelo po izboru učenika)

6. (djelo po želji učenika)

 

6. a (MŠ Kašina) / 6. b (PŠ Vugrovec)

9. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)

10. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik

11. August Šenoa: Povjestice

12. Alphonse Daudet: Pisma iz mog mlina

1. Blanka Dovjak Matković: Zagrebačka priča

2. Šime Storić: Poljubit ću je uskoro, možda / Želimir Hercigonja: Tajni leksikon

3. Pajo Kanižaj: Tričave pjesme

4. Vladimir Nazor: Veli Jože

5. Jonathan Swift: Gulliverova putovanja

  

6. c (PŠ Vugrovec)

9. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)

10. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik

11. August Šenoa: Povjestice

12. Blanka Dovjak Matković: Zagrebačka priča

1. Mark Twain: Kraljević i prosjak

2. Ivona Šajatović: Tajna ogrlice sa sedam rubina

3. Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen

4. (djelo po izboru učenika)

5. Alphonse Daudet: Pisma iz mog mlina / Frances Hodgson Burnett: Mali lord Fauntleroy

 

6. d (PŠ Vugrovec)

9. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik

10. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča)

11. Blanka Dovjak Matković: Zagrebačka priča

12. August Šenoa: Povjestice

1. Ivona Šajatović: Tajna ogrlice sa sedam rubina

2. Mark Twain: Kraljević i prosjak

3. (djelo po izboru učenika)

4. Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen

5. Alphonse Daudet: Pisma iz mog mlina / Frances Hodgson Burnett: Mali lord Fauntleroy

  

7. a (MŠ Kašina)

9. Vladimir Nazor: Voda

10. Božidar Prosenjak: Divlji konj

11. Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja

12. Dobriša Cesarić: Pjesme

1. Pavao Pavličić: Dobri duh Zagreba

2. Hrvoje Hitrec: Smogovci

3. Sue Townsend: Tajni dnevnik Adriana Molea

4. Dinko Šimunović: Duga

5. Vjekoslav Majer: Dnevnik maloga Perice

6. (djelo po izboru učenika)

 

7. b (MŠ Kašina)

9. Vjenceslav  Novak: Iz velegradskog podzemlja

10. Nada Mihelčić: Zeleni pas

12. Božidar Prosenjak: Divlji konj

Ellis Deborah: Djevojčica iz Afganistana

1. Nancy Farmer: Kuća škorpiona / Zoe Sugg: Cura s neta

2. Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice

3. Branka Primorac: Maturalac

4. Dinko Šimunović: Duga

5. Grga Petrov: Imbra Houstovnjak

6. (djelo po izboru učenika)

 

7. c / 7. d (PŠ Vugrovec)

9. Pero Zlatar: Otključani globus

10. Nada Mihelčić: Zeleni pas

11. Siniša Glavašević: Priče iz Vukovara

12. Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice

1. Damir Miloš: Bijeli klaun

2. Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja

3. Deborah Ellis: Djevojčica iz Afganistana

4. Dobriša Cesarić: Pjesme

5. (djelo po izboru učenika)

 

7. e (PŠ Vugrovec)

9. Dobriša Cesarić: Pjesme

10. Pero Zlatar: Otključani globus

11. Nada Mihelčić: Zeleni pas

12. Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja

1. Siniša Glavašević: Priče iz Vukovara

2. Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice

3. Damir Miloš: Bijeli klaun

4. Deborah Ellis: Djevojčica iz Afganistana

5. (djelo po izboru učenika)

 

8. a / 8. b (MŠ Kašina)

9. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore

10. Đuro Sudeta: Mor

11. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale

12. Ivan Goran Kovačić: Pripovijetke

1. Karl Bruckner: Sadako hoće živjeti / Dnevnik Anne Frank / (djelo po izboru učenika)

2. Slavko Kolar: Breza

3. Pero Budak: Mećava

4. August Šenoa: Prosjak Luka / August Šenoa: Branka

5. Dinko Šimunović: Alkar

 

8. c (PŠ Vugrovec)

9. Dinko Šimunović: Alkar

10. Slavko Kolar: Breza

11. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale

12. Ernest Hemingway: Starac i more

1. Dnevnik Anne Frank

2. Sunčana Škrinjarić: Ulica predaka

3. Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke

4. (djelo po izboru učenika)

5. Silvija Šesto: Tko je ubio Pašteticu?

 

8. d (PŠ Vugrovec)

9. Slavko Kolar: Breza

10. Dinko Šimunović: Alkar

11. Ernest Hemingway: Starac i more

12. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale

1. Sunčana Škrinjarić: Ulica predaka

2. Dnevnik Anne Frank

3. (djelo po izboru učenika)

4. Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke

5. Silvija Šesto: Tko je ubio Pašteticu?

 

8. e (PŠ Vugrovec)

9. Dinko Šimunović: Alkar

10. Dnevnik Anne Frank

11. Maja Brajko-Livaković: Kad pobijedi ljubav

12. Đuro Sudeta: Mor

1. Vladan Desnica: Pravda

2. Sanja Pilić: Sasvim sam popuburtetio

3. Antoine de Saint Exupery: Mali princ

4. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore

5. Slavko Kolar: Breza

6. (djelo po želji učenika)

 

 

preskoči na navigaciju